Arka Sokaklar 13. sezondan yeni fragman!

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor?

16:00:36 | 2018-08-29 | 311 görüntülenme

Kanal D'nin on yılı aşkın süredir büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar'ın 13. yeni seznu eylül ayında başlayacak. Henüz net tarih belli olmazken Arka Sokaklar yeni bölümde ekip piknik alanından kaçırılan küçük kız çocuğu Fatoş'u kurtarmak için çaba sarf edecek. İlk bölümden merak edilen konu Fatoş'un sağsalim kurtarılıp kurtarılamayacağı...

İstanbul Polis Teşkilatı Asayis Şube'de görev yapan 'sivil' bir ekibin, İstanbul'un sokaklarını arşınladığı ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla mücadele ettiği dizinin yeni bölümü yine aksiyon ve maceralarla dolu olacak. Yayınlanan fragmanda da bu heyecan seyirciye aktarılırken "13"e vurgu yapılıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir
ETİKET :  arka sokaklar arka sokaklar dizisi

Tümü